معرفی شرکت هواپیمایی معراج

معرفی شرکت هواپیمایی معراج

نشانه سازمانی یا لوگو شرکت هواپیمایی معراج نمایانگر کارکرد، جایگاه، نام، اهداف و در نهایت نشان دهنده هویت سازمان می باشد. .نشان هواپیمایی معراج ترکیبی است از دایره با دو بال نمادین به مفهوم پرواز و استفاده از رنگهای آبی و قرمز که رنگ سازمانی این هواپیمایی میباشد.دایره در وهله اول نقطه ای است گسترش یافته و سمبولیسم در برگیرنده مفاهیم حرکت، کمال و یکپارچگی.دایره نمادی از حرکت و زمان است، در عین حال نمادی است از آسمان و حرکت اجسام سماوی در حول محوری دوار.رنگ آبی به معنای آرامش و لذت بردن، می توان اینگونه گفت خشنودی از آرامش همراه با لذت بردن از آن.قرمز نماد زندگی است و رنگی است درای کشش، قدرت و انرژی مثبت و ترکیب این دو رنگ یکی از محبوبترین ترکیبها را ایجاد می کند. دلیل انتخاب این آرم برای هواپیمایی معراج اینست که این نشانه مفهوم حرکت، آرامش، لذت بردن، زندگی و انرژی مثبت را در پرواز نشان می دهد و در نهایت به شعار سازمانی هواپیمایی معراج اشاره دارد.

معرفی شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در سال 1389منطبق با استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس و خدمات رسانی به مشتریان محترم را آغاز نمود . این شرکت با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل خود ، خدمات رسانی به مشتریان را با استانداردهای بالای فنی و عملیاتی در بستر جدیدی از ارائه خدمات و احترام به مشتری را مد نظر قرار داده است. از جمله موارد شاخص این شرکت هواپیمایی  میتوان دارا بودن ناوگان مدرن با میانگین سن پایین  در کنار پرسنل جوان و با تجربه جهت جلب اعتماد مشتریان محترم را نامبرد. توسعه همزمان و همسوی ناوگان هواپیمایی کشور در کنار رشد توانمندیهای فنی و عملیاتی و ایمنی از شاخصه های مهم این ایر لاین در هدف گذاریهای خود بوده است که در کنار آن با ایجاد آموزشهای مستمر پرسنل و توسعه زیر ساختهای مورد نیاز در جهت نیل به آن گام برمیدارد . هم اکنون این شرکت در شهرهای مهم کشور از جمله تهران , مشهد ,شیراز , اصفهان,کیش , کرمانشاه و همچنین کشورهای ترکیه ,مالزی ,عراق , کویت و امارات دارای ایستگاه فعال بوده ودر حال ارائه خدمات و  سرویس دهی به مسافران و مشتریان خود میباشند.

معرفی شرکت هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج دارای  دو فروند از آخرین سری ایرباس 600-A300 ، سه فروند ایرباس مدرن A320 و يك فروند ايرباس مدرن A321 جهت ارائه خدمات بهتر و ایمن تر به مسافران می باشد.امید است به زودی ورود چند فروند هواپیمای به روز و مدرن دیگر را به خطوط هوایی کشور عزیزمان از طریق این شرکت نظاره گر باشیم.

معرفی شرکت هواپیمایی معراج

تیم مهمانداری هواپیمایی معراج متشکل از سر مهمانداران مجرب و حرفه ای و همچنین مهمانداران جوان و لایق میباشد که با رعایت خط مشی شرکت  درحال ارائه سرویسهای متنوع و ایمن به مسافرین میباشند.این مهمانداران با دقت نظر و کارشناسی دقیق انتخاب وپس از گذراندن دوره های آموزشی لازم مطابق با استانداردهای بین المللی بکار گرفته میشوند .سیاستگذاری این شرکت ایجاد اطمینان از فضای ایمن به همراه آسودگی و راحتی خیال مسافرین در طول سفر و یک پرواز لذتبخش از ابتدا تا انتهای سفر است که توسط گروه پروازی این شرکت ایجاد میگردد و در این راستا طراحی ورنگ بندی لباس فرم مهمانداری با دقت خاص توسط حرفه ای ترین طراحان پیاده سازی و اجرا گردیده است تا رضایتمندی کامل مشتریان حاصل گردد.امید همیشگی ما دستیابی به شعار لذت پروازی مطمئن در طول سفر با اقدامات صورت گرفته است و انتقادات و پیشنهادات شما مسافرین عزیزبهترین راهنمای ما در پیاده سازی این شعار میباشد .

کارکنان و پرسنل این شرکت پس از طی مراحل استخدام تحت نظر بسیاری از مدیران حرفه ای و طراز اول این صنعت که در هواپیمایی معراج مشغول به خدمت هستند آموزش و بکارگیری میشوند .استفاده از بهترین کادر خلبانی و مهندسین فنی در کنار بازرسی های مستمرکارشناسان ایمنی وسلامت پرواز کمک شایانی به سرویس دهی سریع , مطمئن و ایمن به مسافرین کرده است  که در این راستا کسب رتبه اول کم تاخیر ترین ایر لاین در سال 91 موید این مدعاست.استمرار دوره های آموزش عمومی و تخصصی کار کنان هواپیمایی  همواره به ارتقاء سطح علمی و توانمندی این مجموعه کمک شایانی نموده است که این خود باعث کاهش مشکلات سفر و مسافرین به کمترین مقدار می نماید .ما به توانمندی مجموعه خود در ارائه بهترین سرویسهای پروازی اعتقاد داریم و مطمئنیم که همچنان با نظرات و پیشنهادات خود مارا در هرچه بهتر کردن آن یاری می نمایید.


هواپیمایی آسمان
هواپیمایی تابان
هواپیمایی آتا
هواپیمایی معراج
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی نفت
هواپیمایی قشم
هواپیمایی ایران ایرتور
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی کیش ایر
هواپیمایی زاگرس