وضعیت پروازهای استان بوشهر نیازمند ساماندهی است

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیرهای متعدد در پروازهای فرودگاه‌های استان بوشهر، گفت: وضعیت پروازهای استان نیازمند ساماندهی است. حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری  اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف است که مردم باید بر اساس این ظرفیت‌ها از خدمات مناسب‌تری بهره‌مند شوند. وی اضافه کرد: هر مسئولی که پست و مقامی را بر عهده می‌گیرد باید از همه توان و انرژی خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده کند زیرا مردم عملکرد مسئولان را قضاوت می‌کنند و حق آنها است که از خدمات مناسب برخوردار باشند. نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت پروازها در فرودگاه‌های استان بوشهر بیان کرد: وضعیت پروازهای استان بوشهر نیازمند ساماندهی است که این موضوع را در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی نیز اعلام کرده‌ایم. وی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای فرودگاه‌هایی در شهر بوشهر، عسلویه، خارگ و بندر امام و حسن و جم است، خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد تاخیرهای بسیار زیادی در پروازهای فرودگاه‌های استان هستیم.
خدری با اشاره به اینکه این تاخیرهای چندساعته مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد می‌کند، افزود: متاسفانه مسئولان مربوطه نیز پاسخگوی علت تاخیرها و مشکلات مردم در این زمینه نیستند که توضیح کامل در این زمینه را از دكتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی خواسته‌ایم. وی اضافه کرد: ایمنی پروازها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ولی در زمانی که مردم با تاخیرهایی و یا مشکلاتی برای پرواز خود روبرو می‌شوند باید پاسخ مناسبی به آنها داده شود که امیدواریم شاهد بهبود این وضعیت باشیم. نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیرهای متعدد در پروازهای فرودگاه‌های استان بوشهر، گفت: وضعیت پروازهای استان نیازمند ساماندهی است. حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری  اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف است که مردم باید بر اساس این ظرفیت‌ها از خدمات مناسب‌تری بهره‌مند شوند. وی اضافه کرد: هر مسئولی که پست و مقامی را بر عهده می‌گیرد باید از همه توان و انرژی خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده کند زیرا مردم عملکرد مسئولان را قضاوت می‌کنند و حق آنها است که از خدمات مناسب برخوردار باشند.
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت پروازها در فرودگاه‌های استان بوشهر بیان کرد: وضعیت پروازهای استان بوشهر نیازمند ساماندهی است که این موضوع را در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی نیز اعلام کرده‌ایم. وی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای فرودگاه‌هایی در شهر بوشهر، عسلویه، خارگ و بندر امام و حسن و جم است، خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد تاخیرهای بسیار زیادی در پروازهای فرودگاه‌های استان هستیم. خدری با اشاره به اینکه این تاخیرهای چندساعته مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد می‌کند، افزود: متاسفانه مسئولان مربوطه نیز پاسخگوی علت تاخیرها و مشکلات مردم در این زمینه نیستند که توضیح کامل در این زمینه را از دكتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی خواسته‌ایم. وی اضافه کرد: ایمنی پروازها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ولی در زمانی که مردم با تاخیرهایی و یا مشکلاتی برای پرواز خود روبرو می‌شوند باید پاسخ مناسبی به آنها داده شود که امیدواریم شاهد بهبود این وضعیت باشیم. نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیرهای متعدد در پروازهای فرودگاه‌های استان بوشهر، گفت: وضعیت پروازهای استان نیازمند ساماندهی است. حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری  اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف است که مردم باید بر اساس این ظرفیت‌ها از خدمات مناسب‌تری بهره‌مند شوند.
وی اضافه کرد: هر مسئولی که پست و مقامی را بر عهده می‌گیرد باید از همه توان و انرژی خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده کند زیرا مردم عملکرد مسئولان را قضاوت می‌کنند و حق آنها است که از خدمات مناسب برخوردار باشند. نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت پروازها در فرودگاه‌های استان بوشهر بیان کرد: وضعیت پروازهای استان بوشهر نیازمند ساماندهی است که این موضوع را در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی نیز اعلام کرده‌ایم. وی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای فرودگاه‌هایی در شهر بوشهر، عسلویه، خارگ و بندر امام و حسن و جم است، خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد تاخیرهای بسیار زیادی در پروازهای فرودگاه‌های استان هستیم. خدری با اشاره به اینکه این تاخیرهای چندساعته مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد می‌کند، افزود: متاسفانه مسئولان مربوطه نیز پاسخگوی علت تاخیرها و مشکلات مردم در این زمینه نیستند که توضیح کامل در این زمینه را از دكتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی خواسته‌ایم. وی اضافه کرد: ایمنی پروازها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ولی در زمانی که مردم با تاخیرهایی و یا مشکلاتی برای پرواز خود روبرو می‌شوند باید پاسخ مناسبی به آنها داده شود که امیدواریم شاهد بهبود این وضعیت باشیم.


هواپیمایی آسمان
هواپیمایی تابان
هواپیمایی آتا
هواپیمایی معراج
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی نفت
هواپیمایی قشم
هواپیمایی ایران ایرتور
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی کیش ایر
هواپیمایی زاگرس