راه‌اندازی مجدد پروازهای فرودگاه جم

 مدیر عامل شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی با بیان اینکه به مصوبه دولت در اشتغال ۵۰ درصدی نیروهای بومی پایبندیم، گفت: از راه‌اندازی مجدد پروازهای فرودگاه جم استقبال می‌کنیم. غلامحسین منتظری صبح پنجشنبه در نشست با فرماندار جم گفت: شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی در حال حاضر ۵ منطقه عملیاتی در سه استان بوشهر، هرمزگان و فارس دارد که در آینده دو استان دیگر نیز اضافه خواهد شد. وی منطقه عملیاتی پارسیان، آغاردالان، سرخون و نار و کنگان را پنج منطقه عملیاتی تحت مدیریت این شرکت دانست و گفت: ۵ هزار و ۴۰۰ نیروی رسمی و غیر رسمی در این مناطق مشغول خدمت هستند که در تولید ۳۵ درصد گاز کشور نقش آفرینی می‌کنند.
منتظری به موضوع عوارض آلایندگی نار و کنگان اشاره کرد و گفت: از سال گذشته منطقه عملیاتی نار به عنوان صنعت سبز شناخته شده و در تلاش هستیم تا با بهبود تاسیسات آلاینده، منطقه کنگان نیز به استانداردهای لازم برای تبدیل شدن به صنعت سبز برسد. وی اضافه کرد: شرکت زاگرس جنوبی عوارض آلایندگی مناطق را پرداخت کرده است و در این زمینه در راستای قانون عمل کرده‌ایم. منتظری تصریح کرد: البته در زمینه واریز سهم شهرستان جم از سوی امور مالیاتی باید پیگیری شود و ما نیز در این زمینه کمک خواهیم کرد. مدیر عامل زاگرس جنوبی با بیان اینکه به مصوبه دولت در اشتغال ۵۰ درصدی نیروهای بومی پایبندیم گفت: حساسیت ویژه‌ای در شرکت بر روی پرداخت به موقع حقوق کارگران وجود دارد و نشست های مستمر با پیمانکاران در این راستا برگزار می شود تا مشکلی ایجاد نشود.
منتظری در خصوص پروازهای فرودگاه جم نیز گفت: شرکت زاگرس جنوبی در حال حاضر نیز برای نگهداری فرودگاه هزینه پرداخت می کند و ما نیز از آغاز پروازهای فرودگاه استقبال می کنیم. وی اضافه کرد: در صورت راه اندازی پروازها چه از سوی بخش خصوصی و چه دولتی، آمادگی لازم برای خرید پرواز در شرکت وجود دارد. منتظری موضوع خط لوله های نار و کنگان را از مشکلات جدی پیش روی شرکت زاگرس جنوبی عنوان کرد و افزود: این خطوط نزدیک به ۳۰ سال پیش انجام شده و قطعا حریم امنیتی آن باید تملک شده باشد. وی با بیان اینکه در بخش‌هایی از شهرستان با مشکلاتی در این زمینه مواجه هستیم اضافه کرد: اگر مشکل خاصی در این زمینه وجود داشته باشد قابل بررسی است و تلاش می کنیم حقوق مردم تضییع نشود خرید بلیط هواپیما.


هواپیمایی آسمان
هواپیمایی تابان
هواپیمایی آتا
هواپیمایی معراج
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی نفت
هواپیمایی قشم
هواپیمایی ایران ایرتور
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی کیش ایر
هواپیمایی زاگرس