استاندار یزد خواستار راه اندازی خط هوایی «یزدایر» شد

استاندار یزد گفت که با آغاز اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) شرایط برای ایجاد خط هوایی «Yazd Air» فراهم شده است. سیدمحمد میرمحمدی در جمع تعدادی از یزدی تباران و سرمایه گذاران یزد در تهران به ارائه گزارشی پیرامون پیشرفت برنامه های آب و خط هوایی یزد پرداخت و خواستار مشارکت بخش خصوصی برای انجام اقدامات موثر در استان شد سایت خریدی بلیت هواپیما .
استاندار در سخنان خود با اشاره به سرمایه‌گذاری بخش خصوصي در حوزه ایرلاین و خرید هواپيما براي استان تصريح كرد: براي ايجاد خط هوايي «يزد اير» و خريد هواپيما خوشبختانه با اجرائي شدن برجام شرايط تقریباً آماده‌شده و خريد هواپيما راحت تر شده است و مشكلات قبلي ديگر وجود ندارد و می‌شود دو سه هواپيما خريد و اجاره كرد تا كار راه بيفتد.
ميرمحمدي اظهار داشت: براي بهبود شرايط استان اولاً هر کاری شدني است و می‌شود به هدف رسيد و ثانیاً عشق و علاقه و همت می‌خواهد و با صبر و حوصله می‌شود به هدف و مقصود نهايي رسيد. وي ادامه داد: باهمت بلند شما سرنوشت بسيار بهتري براي استان يزد می‌تواند رقم بخورد و اين برند درالعباده و دارالعلم بودن يزد در سطح ملي و حتي فراملي می‌تواند جلوه بيشتري پيدا كند بلیط هواپیما .


هواپیمایی آسمان
هواپیمایی تابان
هواپیمایی آتا
هواپیمایی معراج
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی نفت
هواپیمایی قشم
هواپیمایی ایران ایرتور
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی کیش ایر
هواپیمایی زاگرس